Par apbedîšanas pakalpojumiem zvaniet pa diennakts tālruni:

                                        29710824

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apbedīšanas pakalpojumi

Apbedīšanas pakalpojumu komplekts sākot no 450 EUR ( 316.26 lvl). Kremācijas organizēšana.

Mirušā nogādāšana morgā.                                                                       

 

Mēs piedāvājam:                                   Cenas:
         
Diennakts morga pakalpojumi Drapēti zārki no 90.00 EUR(63.25 lvl) 
Mirušā transportēšana no mājām vai slimnīcas uz morgu Koka lakoti zarki sākot no 180 EUR(126.50 lvl) 
Morga pakalpojumi Krusti katoļu, luterāņu sākot no 29.00 EUR(20.38 LVL) 
Dokumentu noformēšana (miršanas apliecība, apbedīšanas pabalsts) Krusti pareizticīgo sākot no 31.00 EUR (21.79 lvl) 
Bēru dienas un laika rezervēšana kapos  Tautiskās segas sākot no 35.00 EUR(24.60 lvl) 
Sēru cerimoniju vadītāji, mācītāji  Uzvalki 
Mūzika (ērģeles, vijole, čels)  Kleitas 
Kremācijas organizēšana  Kostīmi 
Kapa rakšana  Vaināgi 
Sēru lentas


Ko darīt, ja ir nomiris cilvēks?

Kur vērsties pirmajām kārtām, ja ir nomiris cilvēks?
Pirmais, kur jāzvana – Neatliekamas medicīniskas palīdzības dienestam vai ģimenes ārstam. Savukārt, ja nāves cēlonis nav zināms vai ir aizdomas par vardarbīgu nāvi, tad nepieciešams izsaukt policiju, kas turpmāk informēs radiniekus par lietas gaitu. Policiju nepieciešams izsaukt arī gadījumos, kad ģimenes ārsts neizraksta izziņu, jo mirušais sev nav apmeklējis ārstu un ārstam nav informācijas par viņa veselības stāvokli.
Ja cilvēks ir miris mājās radinieku klātbūtnē svētku dienā vai naktī
nekavējoties nepieciešams griezties palīdzības dienestā 112 vai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, lai ārsts, kurš ierodas, konstatētu nāvi. Tālāk nepieciešams nogādāt mirušā ķermeni morgā. Lai nogādātu mirušā ķermeni morgā, lūgums zvanīt mums pa telefonu: +371 67622061 vai +371 29710824. Mēs, apbedīšanas birojs LATVIR, nodrošināsim Jūs ar katafalku, iznesīsim ķermeni un veiksim pēc iespējas īsākajā laikā ķermeņa transportēšanu uz morgu.
Ja cilvēks ir, nomiris mājās dienas laikā
nepieciešams pieaicināt ģimenes ārstu no poliklīnikas vai vērsties Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, lai ārsts, kurš ierodas, konstatētu nāvi. Tālāk nepieciešams nogādāt mirušā ķermeni morgā. Lai nogādātu mirušā ķermeni morgā, lūgums zvanīt mums pa telefonu: +371 67622061 vai +371 29710824. Mēs, apbedīšanas birojs LATVIR, nodrošināsim Jūs ar katafalku, iznesīsim ķermeni un veiksim pēc iespējas īsākajā laikā ķermeņa transportēšanu uz morgu.
Ja nelaime atgadījusies ārpus mājas, ceļojumā vai ceļā
no notiku vietas mirušā ķermeni nosūta uz tiesu medicīnas morgu. Tāpēc, radinieka vai cita tuvā cilvēka pazušanas gadījumā, nepieciešams vērsties Gaiļezers slimnīcas tiesu medicīnas morgā, pēc adreses: Rīga, Hipokrāta iela 2, vai zvanot: (+371) 29565769 (diennakts), Jums paziņos, var morgā atrodas Jūsu meklētā persona, kā arī to, vai ir nepieciešamība doties uz tiesu medicīnas morgu ķermeņa identificēšanai un slēdziena par nāves cēloni saņemšanai.
Ja cilvēks ir miris slimnīcā
ārstējošais ārsts vai māsiņa apziņo mirušā radiniekus. Medicīnas apliecību par nāves cēloni nepieciešams saņemt attiecīgās slimnīcas morgā.
Pēcnāves autopsija
Pēcnāves autopsijas nepieciešamību nosaka ārsts, kurš ieradies nāves konstatēšanai. Gadījumā, ja ārstam rodas grūtības noteikt nāves cēloni vai māc šaubās par to, ka nāve iestājusies dabīgā ceļā, viņš izraksta nosūtījumu pēcnāves autopsijai. Tādā gadījumā ir nepieciešama mirušā ķermeņa transportēšana uz tiesu medicīnas morgu. Lai veiktu mirušā ķermeņa transportēšanu uz tiesu medicīnas morgu, Jūs varat vērsties apbedīšanas birojā LATVIR zvanot: +371 67622061 vai +371 29710824
Medicīnas apliecība par nāves cēloni
medicīnas apliecību par nāves cēloni, pamatojoties uz slimību diapazonu, izraksta ģimenes ārsts poliklīnikā, kur iepriekš novērojās mirušais. Medicīnas apliecība par nāves cēloni tiek izsniegta mirušā radiniekiem. Saņemot apliecību, nepieciešams uzrādīt mirušās personas pasi un dokumentu, kurš apliecina Jūsu personību. Miršanas apliecība – tas ir galvenais dokuments, pamatojoties uz kura tiek noformētas bēres (kremācija), saņemts apbedīšanas pabalsts, un nākotnē – mantojums.
Apbedīšanas pabalsts – pabalsts apbedīšanai
tiesības uz apbedīšanas pabalsta saņemšanu saņem Latvijas Republikas pilsoņi, citu valstu pilsoņi vai personas bez pilsonības, kurām ir pastāvīgās uzturēšanās atļauja un kuras dzīvo Latvijas teritorijā, citu valstu pilsoņi, kuriem ir darba vīza un pagaidu uzturēšanās atļauja.
Dokumentu noformēšana apbedīšanas pabalsta saņemšanai notiek nodokļu dienestā (VSAA), iesniedzot miršanas apliecības oriģinālu un personas apliecinošu dokumentu (pasi). Pēc mirušā radinieku vēlēšanās, pabalsts var būt pārskaitīts uz apbedīšanas biroja norēķinu kontu rituālo pakalpojumu pasūtījuma rēķina apmaksai.
Radiniekiem pienākas pabalsts radinieka nāves gadījumā. To var pieprasīt divpadsmit mēnešu laikā pēc nāves iestāšanās. Detalizētu informāciju par personām, kurām ir tiesības saņemt pabalstu, var apskatīt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) mājaslapā www.vsaa.lv. Ir svarīgi atcerēties, ka pabalsts pilnā apmērā tiek izmaksāts, pamatojoties uz apbedīšanas pakalpojumu un apbedīšanas piederumu radinieka bērēm čekiem.
Ja Jums ir radušies jautājumi par to, kā noformēt apbedīšanas pabalstu, vai arī Jums ir nepieciešama palīdzība apbedīšanas pabalsta saņemšanai, lūgums zvanīt mums pa telefonu: +371 67622061 vai +371 29710824
Bēru organizācija
Organizējot bēres, īpašu uzmanību nepieciešams pievērst pavadītājam. Pavadītājs var būt kādas konfesijas mācītājs, apbedīšanas biroja pārstāvis vai vienkārši pazīstams cilvēks, kurš uzņemas pavadītāja pienākumus. Pirms bērēm ir jāsatiekas ar pavadītāju un jāizrunā tie mirušā dzīves fakti, kurus pēc tuvinieku vēlēšanās pavadītājam ir jāpiemin, ir jāapspriež galvenie akcenti, lai bēru dienā tuviniekiem nebūtu jāatzīst, ka par aizgājušo nekas nebija pateikts vai arī fakti nebija precīzi. Tuviniekiem ir jāpārdomā arī bēru muzikālais pavadījums. Parasti tas tiek saskaņots ar mūziķiem vai apbedīšanas biroja pārstāvjiem. Tomēr, pats galvenais, ko jāņem vērā tuvinieka nāves gadījumā, tas ir - izpildīt visu pēc labākās sirdsapziņas un pēc iespējas cienīt visas aizgājēja vēlmes, lai vēlāk nerastos sirdsapziņas pārmetumi par to, ka kaut kas nebija izdarīts. LATVIR darbinieki sniegs Jums konsultāciju un palīdzību visos jautājumos, kuri saistīti ar bēru organizāciju, palīdzēs rezervēt kapa vietu, organizēt kapa rakšanu, atvedīs egles zarus kapa apsegšanai, vienosies par pavadītāju, zārka nesējiem un mūziķiem, dziedātājiem, bēru dienā neuzkrītoši, toleranti izpildīs tiem uzticētos pienākumus. Jums nebūs jāraizējas par to, vai kaut kas nebūs aizmirsts – mēs parūpēsimies par to, lai viss būtu nokārtots.

Katafalka pakalpojumi – mirušo transportēšana no slimnīcas, mājas un citos gadījumos:

Apbedīšanas birojs SIA „LATVIR», diennakti nodrošina katafalku, lai veiktu mirušā ķermeņa transportēšanu no mājām, medicīnas iestādes, pansionāta uz morgu. Katafalka pakalpojumi tiek izmantoti arī tad, kad nepieciešams transportēt zārku ar mirušā ķermeni no morga uz krematoriju, baznīcu, kapelu vai apbedīšanas vietu pa visu Latvijas teritoriju. Lai veiktu mirušā ķermeņa transportēšanu uz morgu, lūgums zvanīt mums pa telefonu: +371 67622061 vai +371 29710824. Mēs, apbedīšanas birojs LATVIR, nodrošināsim Jūs ar katafalku, iznesīsim ķermeni un veiksim pēc iespējas īsākajā laikā ķermeņa transportēšanu uz morgu.

Bēru organizācija un nepieciešamo miruša apbedīšanas dokumentu noformēšana:

• nāves apliecinoša dokumenta noformēšana;
• medicīnas apliecības par nāves cēloni noformēšana;
• dokumentu noformēšana apbedīšanas pabalsta saņemšanai VSAA;
• dokumentu noformēšana apbedīšanas pabalsta saņemšanai sociālā dienestā;
• kapa rakšanas noformēšana;
• dokumentu tulkošanas uz svešvalodu notariālais apliecinājums (nepieciešamības gadījumā);
• dokumentu noformēšana Veselības inspekcijā ķermeņa izvešanai uz ārzemēm (nepieciešamības gadījumā);
• dokumentu noformēšana mirušā ķermeņa transportēšanai no vienas valsts uz otru (nepieciešamības gadījumā).

Morga pakalpojumi:

• saglabāšana morgā;
• mirušā sagatavošana apbedīšanai (mazgāšana, dezinfekcija, grims, apģērbšana);
• guldīšana zārkā;
• balzamēšana.

Pakalpojumi mirušo apglabāšanai kapsētās:

• konsultācija un pasūtījuma noformēšana bērēm (pēc klienta vēlēšanās bezmaksas aģenta izbraukums uz mājām pasūtījuma noformēšanai);
• dokumentu noformēšana kapa rakšanai;
• kapa sagatavošana apbedīšanai;
• kapa rakšana Latvijas rajonu kapsētās;
• nesēji;
• zārki;
• atvadu dievkalpojuma un aizlūguma par mirušo sagatavošana, ievērojot jebkuras nacionālās un reliģiozās tradīcijas;
• zāle atvadām ar mirušo;
• ceremonijas vadītājs (lasītājs) krievu un latviešu valodā;
• muzikālais pavadījums (vijole, ērģeles, dziedājums);
• atbilstošās reliģiozās konfesijas mācītājs;
• transports radiniekiem, pavadošiem mirušo pēdējā ceļā sērotājiem, mācītājam, ceremonijas vadītāja, mūziķiem un tml.;
• atbilstošās reliģiozās konfesijas kapu krusti;
• vainagi, sēru lentes, sveces, pieminekļi, apģērbs mirušajam, kapu krusti, puķes;

Pakalpojumi mirušu kremācijai:

• kremācijas process;
• zāle atvadām ar mirušo;
• katoļu, luterāņu mācītājs (atsevišķos gadījumos pareizticīgo);
• ceremonijas vadītājs (lasītājs) krievu vai latviešu valodā;
• muzikālais pavadījums (vijole, ērģeles);
• transports mācītājam, ceremonijas vadītājam, muzikantam, radiem, pavadošiem mirušo pēdējā ceļā sērotājiem;
• urna, urnas plāksne;
• miruša pelnu saņemšana un izsniegšana.

Meteo

 

Kontaktu detaļas

Apbedīšanas birojs "Latvir"

Kalnciema iela 115,
Rīga, LV-1046

Tālrunis: 67622061
Mob. tālr.:29710824

Mob. tālr.:25943043 
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.