Atsauksmes:

 

Šeit jūs varat iepazīties un uzrakstīt savas atsauksmes.

Mēs pateicamies tiem, kuri veltīja mirkli uzrakstot atsauksmi, ar to palīdzot arī citiem izdarīt pareizo izvēli tik grūta brīdī.

Inga Remese

 Lielu paldies gribu pateikt LATVIR darbiniekiem,kas palīdzēja organizēti,profesionāli guldīt mammu zemes klēpī.Paldies ,ka Jūs esiet,jo tādā brīdī sāpes sirdī ,pārdzīvojumi nes virsroku.Vēlreiz liels paldies par palīdzību ,atbalstu!

 

-------------------------------------------------------------------

Mudīte Ramute

 Liels paldies ''LATVIR'' komandai par iejūtību, sapratni un cilvēcību pavadot manu mammu pēdējā gaitā. Firma izdarīja visu profesionāli, šī vārda labākajā nozīmē. Nesavtīgi palīdzot ar padomu.


-----------------------------------------------------------------------------------------
Normunds Cipulis

Es un mans tēvs Ivars gribam izteikt lielu paldies par iejūtīgu un augsti profesionālu palīdzību mūsu mammas un sievas aiziešanas brīdī un bēru organizēšanā.
Aija Vidze

Patiess,liels paldies Raimondam par nesavtigu palidzibu gruutaa briidi teeti,Laimoni Sedolu pavadot kapu kalninja,firma izdariija visu,lai atvieglotu muusu,piederigo,skumjas un nezinju,teetim aizejot.Sirds paldies visiem,kas palidzeja.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Vita Liepiņa

Esmu ļoti pateicīga LATVIR komandai. Mana mamma nomira vakarā. Man nav pieredzes šādās lietās, tāpēc zvanīju Raimondam un viņš profesionāli un taktiski pārņēma rīkošanos. Visu formalitāšu kārtošana, pasūtīšana un saskaņošana tika veikta ātri un zinoši. Tādā brīdī, kad zūd pamats zem kājām, ļoti svarīgi, ka līdzās ir tik mūsdienīgi cilvēki, KAS REĀLI VAR PALĪDZĒT. Paldies par palīdzību, iejūtību un atbalstu! Vita Liepiņa


-----------------------------------------------------------------------------------------

Mēs būsim jums pateicīgi par jūsu atstātajam atsauksmem.

Meteo

 

Kontaktu detaļas

Apbedīšanas birojs "Latvir"

Kalnciema iela 115,
Rīga, LV-1046

Tālrunis: 67622061
Mob. tālr.:29710824

Mob. tālr.:25943043 
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.