Par apbedîšanas pakalpojumiem zvaniet pa diennakts tālruni:

                                        29710824

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noderīga informācija

Saprotami ,ka mīļoto zaudējums ir emocionāls un grūts,mēs apņemamies mūsu klientiem sniegt profesionālu un personalizētu pakalpojumu.

Kā izvēlēties apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju. Brīdī, kad ir miris kāds tuvs cilvēks un jāsāk gatavoties bērēm, būtiski ir pēc iespējas ātrāk pieņemt lēmumu par to, vai izmantot apbedīšanas biroju pakalpojumus un kuru uzņēmumu izvēlēties par sadarbības partneri.

Ātrs lēmums nodrošinās, ka bēru plānošanā un nepieciešamo darbu veikšanā nebūs liekas steigas un stresa.Lai sadarbība ar apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju būtu veiksmīga un izdevīga, aicinām pievērst uzmanību vairākiem aspektiem:

 

• Izmaksas. Tā kā konkurence apbedīšanas pakalpojumu sniegšanā ir liela, katrs uzņēmums meklē iespēja, kā nopelnīt vairāk, piedāvājot it kā zemāko cenu. Šeit būtiski ir atcerēties, ka, piedāvājot kādu pakalpojumu par īpaši zemām cenām (bieži pat zem pašizmaksas), firmas to kompensē, būtiski palielinot cenas par citiem pakalpojumiem.

• Juridiskais statuss. Pēdējā laikā apbedīšanas pakalpojumus sāk piedāvāt arī privātpersonas, kam nav juridiskā statusa. Visbiežāk tās darbojas kā starpnieki, jo visus pakalpojumus pērk no citiem uzņēmumiem, pierēķinot klāt cenu par starpniecību. Ja izmanto šādu cilvēku pakalpojumus, sanāk pārmaksāt un visbiežāk –saņemt sliktāku pakalpojumu, jo starpnieki vienmēr izvēlas lētāko, lai pēc iespējas vairāk nopelnītu.

Apbedīšanas uzņēmums godprātīgi veic savus pienākumus un ir gatavs piedāvāt adekvātu cenu par saviem pakalpojumiem, jo ir tiešais pakalpojumu sniedzējs un konkurences cīņā izmanto tikai atklātus un legālus veidus.

 

Meteo

 

Kontaktu detaļas

Apbedīšanas birojs "Latvir"

Kalnciema iela 115,
Rīga, LV-1046

Tālrunis: 67622061
Mob. tālr.:29710824

Mob. tālr.:25943043 
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.