sdc12049 

Mēs esam citāda apbedīšanas kompānija, jo, lai gan neesam bezpeļņas uzņēmums, mūsu galvenais mērķis ir palīdzības sniegšana Jums grūta un skumjā brīdī. Mēs nepiedāvāsim jums pakalpojumus, kas Jums nav vajadzīgi, bet rūpīgi uzklausīsim Jūsu vēlmes un iespējas, lai piedāvātu labāko variantu un noorganizētu Jūsu vēlmēm atbilstošu atvadīšanos no aizgājēja.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojuma klāstu, un mūsu kompetentie un tolerantie darbinieki atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem, palīdzēs nokārtot dažādus ra bērēm saistītus jautajumus tā, lai Jums nebūtu lieki jāuztraucas par detaļām. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais, lai mēs spētu nodrošināt ikvienas Jūsu ieceres izpildi.

Garantējam uzticēto pienākumu izpildi. Ja mēs ko solam, tad tā arī darām: mēs ierodamies laikus, visu atceramies un izdarām precīzi kā runāts, profesionāli izpildam savu darbu un sakopjam aiz sevis, lai jums nebūtu lieku rūpju vai uztraukumu. Mūsu cenu politika ir liberāla-mēs zinām, kāda ir maksātspēja, tāpēc piedāvājam adekvātas cenas par kvalitatīvu darbu.

Mēs esam labākie apbedīšanas pakalpojumu sniedzēji, jo mums ir ne tikai viss nepieciešamais kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai, bet arī apziņa, ka otrreiz no sava tuvinieka atvadīties un apbedīt viņu Jums nebūs iespējams, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai bēru dienā viss ritētu gludi un tā atbilstu Jūsu vēlmēm. Mūsu misija-ikvienu atvadīšanās mirkli padarīt par skaistu un vieglu.

Meteo

 

Kontaktu detaļas

Apbedīšanas birojs "Latvir"

Kalnciema iela 115,
Rīga, LV-1046

Tālrunis: 67622061
Mob. tālr.:29710824

Mob. tālr.:25943043 
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.